piątek, 30 marca 2012

Na miłość i czekoladę zawsze znajdę czas ...

Moje Kochane !
Dziś trochę nietypowo bo o miłości ... 
Nie będę się Wam tu zwierzać ;p więc kto jeszcze nie zasnął może czytać dalej ;)
Tak wiec chciałam się z Wami podzielić moimi ukochanymi książkami o miłości, ja mogę takie książki czytać cały rok ;) oby tylko autorzy z tak dobrze napisanymi książkami pojawiali się w księgarniach jak grzyby po deszczu ;) Tak więc jakiś czas temu połknęłam dwie części książek Carole Matthews po czym pobiegłam po kolejną i też mnie zachwyciła  ;))))Klub miłośniczek czekolady - czyta się lekko choć książka w obu częściach pozwala czasem uronić łzę. Książko-pożeraczom  odradzam czytania poza dniami wolnymi gdyż grozi to zaniedbaniem obowiązków i spędzeniem nawet doby na kanapie, żyjąc całkowicie obok bohaterek Czekoladowego Klubu  Aha i ostrzegam zanim usiądziecie do czytania kupcie czekoladę !!! 
 Nie da się przebrnąć przez tą lekturę nie sięgając przy tym po słodką rozpływającą się  w ustach  kosteczkę....


Z tobą lub bez ciebie - to już mniej słodka wersja ;p o związkach które umierają , trochę o bólu trochę o naszej kobiecej naiwności i o tym, że czasem warto rzucić wszystko i zacząć żyć na nowo po swojemu! ;)

Zapraszam do lektury ;)


1 komentarz:

Bardzo lubię czytać komentarze, pod swoimi wypocinami, dzięki temu możemy się lepiej poznać i wiem, że ktoś to jednak czyta - to naprawdę miłe uczucie!!!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...